Polska Kopalnia Kamieni Wątrobowych

Zobacz autentyczne zdjęcia złogów wątrobowych przesłane przez naszych klientów. Kliknij na poszczególne zdjęcia, aby je powiększyć:

Zobacz również co piszą klienci, którzy oczyścili swoją wątrobę: (zachowano pisownię oryginalną)

Jadwiga Klimowicz

Zachęcona łatwym przepisem na oczyszczanie wątroby postanowiłam go wypróbować i choć to nie ten termin 11-20.06 to i tak mi sie wydaje, że efekt był piorunujący. W moim przypadku wszystko przebiegało dość sprawnie i bez żadnych niepożadanych przygód /mdłości/, nawet nie przespana noc /tylko 3 godz./ była do przyjęcia i szybko minęła.

Rano o godz.7,30 wypiłam 3 szklankę wody i poszłam do łazienki, efekt był już spory, najwięcej piasku i złogów ale moje są koloru brązowego a w środku zielonego.

Nastepnie pojeździłam na rowerze i ostatnia dawka soli gorzkiej, wtedy się zaczeło, tak co pietnaście minut korzystałam z toalety /zdjęcia w załączeniu/. Jak na pierwszy raz to wydaje mi się, że tego „świństwa” wyszło dosyć sporo, czuję się wspaniale.Za dwa tygodnie powtórzę oczyszczanie.

Jadwiga Klimowicz

Pan Mirosław

w ten weekend postanowiłem spróbowac oczyscić swoją wątrobę.Zastosowałem się do podanych przez Państwa wskazówek. Szczerze to jakoś nie wierzyłem w skutecznosc a także nawet nie wierzylem ze ja mogę miec cos takiego…Dzisiaj tj niedziela i od godz 7 obserwuje co przez te 30lat wyhodowałem w sobie…Normalnie szok. w załaczniku foto.

Dodam tylko ze to kilka największych, natomiast mniejszych tzn wielkości pestek czereśni było grubo ponad 100…Drobniejszych -cała masa. Aż w głowie się nie mieści że takie cos potrafi się w środku utworzyć. Stad zapewne moje problemy z wątrobą/drogami żółciowymi…uczucię cięzkości , lekkie pobolewanie z prawej strony pod żebrami. Badania ok (cholesterol tylko w górnej granicy tolerancji), usg ok a jednak cos nie tak. Na dzien dzisiejszy po kuracji jest lepiej ale jeszce od czasu do cczasu jakieś ukłucie poczuje, wydaje mi sie ze nie wszystko zostalo usuniętę i być może jakis kamień przesunał się i dlatego troszkę dokucza 🙂

niebawem znów przeprowadze terapię i mam nadzieję że pozbędę się tych kamieni 🙂
Mirosław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *