Naturalność

Dobroczynny wpływ masażu na organizm znany jest od tysięcy lat. Ale kto wie, że jelita też tego potrzebują? Błonnik Primvitalny to zdrowe połączenie działania dwóch naturalnych składników: Babki Płesznik i Babki Jajowatej. Łupinki nasion Błonnika Primvitalnego pęcznieją pod wpływem wody i jednoczenie wydzielają cenny śluz. Tym między innymi Błonnik Primvitalny różni się od błonnika ze zbóż.

Uwolniony pod wpływem wody śluz z łupinek Babki tworzy żel, który działa osłonowo. Nawilża wnętrze jelit, eliminując podrażnienia błony śluzowej.

Błonnik Primvitalny łagodnie masuje ścianki jelit, przez co stymuluje ich pracę i poprawia perystaltykę. W ten sposób możesz oczyścić nawet najbardziej wrażliwe jelita. Dodatkowo śluz ogranicza wchłanianie lipidów a także cukrów. Wydzielany śluz powleka złogi i ułatwia ich wydalanie.

Działa jak dobre smarowidło. Błonnik Primvitalny uwolni Cię od trudności z zaparciami i trawieniem. Przywraca łatwe i regularne opróżnianie i przede wszystkim doprowadza jelita do zdrowej czystości. Można go spokojnie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.

UWAGA: Bardzo ważne jest, by spożywać CAŁE łupinki ziaren Babki Płesznik i Jajowatej, zamiast zmielonych odpadów, bo utlenianie nasion po ich zmieleniu pozbawia je pełnych właściwości.