Misja

Mapa Zdrowia
…by żyło się lepiej!

Zobowiązujemy się do oferowania naszym klientom produktów najwyższej jakości będących niepowtarzalnymi markowymi suplementami.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty przynosiły szybkie, a przede wszystkim stabilne efekty w postaci poprawy jakości życia. Wspieramy naszych konsumentów w osiągnięciu satysfakcjonującej poprawy zdrowotnej. Budujemy system oparty o proste i skuteczne rozwiązania – małe zmiany, które dają duże efekty.

Propagujemy Zdrowy Styl Życia

Firma Mapa Zdrowia powstała, by propagować w Polsce i na całym świecie zdrowy styl życia. Pragniemy uświadomić społeczeństwo, jak ważna jest profilaktyka zdrowotna.

Naszym celem jest, aby zdrowie było jedną z kluczowych wartości współczesnego człowieka i żeby to była wartość aktywnie wcielana w życie, a nie tylko deklarowana. Promujemy głębsze podejście do zdrowia. Nie skupiamy się na leczeniu chorób – promujemy dbanie o zdrowie. Chcemy stworzyć i wdrożyć na szeroką skalę w Polsce i na świecie spójny System Totalnego Zdrowia. System ten będzie prosty i łatwy do zastosowania, a przede wszystkim ekstremalnie skuteczny. System Totalnego Zdrowia umożliwi ludziom osiągnięcie optymalnego zdrowia i cieszenie się nim dowolnie długo.

Zdrowe Produkty, Zdrowe Relacje, Zdrowa Edukacja

W Mapie Zdrowia klienta traktujemy w sposób wyjątkowy – przełamujemy schematy i budujemy pozytywne relacje. Na każdym kroku zmniejszamy dystans, jaki tworzą zakupy przez internet. Nie tylko dostarczamy wysokiej jakości produkty, które wspierają organizm w zmaganiach z codziennością, ale przede wszystkim edukujemy naszych klientów, jak powinni postępować, aby osiągnąć satysfakcję ze swojego zdrowia. Pokazujemy, że można żyć inaczej… zdrowiej! To, jak długo będziesz zdrowy i młody zależy od tego jak posługujesz się swoim ciałem. Nauczymy Cię dbać o nie w optymalny sposób!

Na pewno widzisz zdrowych 70-80 latków, którzy są zdrowi, żywiołowi, biegają i uprawiają sport… Na pewno spotykasz również 30-sto latków którzy są otyli i leżą przed telewizorem. To jest właśnie ta różnica… Jedni są starzy psychicznie i za tym podąża ich ciało, inni są młodzi psychicznie i ich ciało też za tym podąża…

Klient jest na pierwszym miejscu

W swoich działaniach kierujemy się przede wszystkim dobrem klienta. To klienci tworzą naszą firmę… Jesteśmy więcej niż zwykłym dostawcą produktów naturalnych. Dla każdego klienta pozostajemy partnerem, który wspiera jego wewnętrzną przemianę umożliwiającą poprawę jakości zdrowia i życia. Aby osiągnąć Nasze Cele zapraszamy do współpracy wszystkich Pasjonatów Zdrowia. Jeśli Zdrowie jest Twoją prawdziwą Pasją, jeśli chcesz tworzyć i propagować, razem z nami System Totalnego Zdrowia zapraszamy! Przyłącz się do nas!