Obietnica Satysfakcji

Mapa Zdrowia jest firmą, w której to klient jest na pierwszym miejscu. Całą swoją działalność skupiamy na kliencie i jego potrzebach.

Pragniemy być dla każdego klienta partnerem wspierającym proces pielęgnacji własnego zdrowia, a nie tylko zwykłym dostawcą ziołowych suplementów diety, który zapomina o kliencie zaraz po wysłaniu paczki.

W Mapie Zdrowia wysłanie do klienta paczki z zamówionymi przez niego ziołowymi suplementami, jest dopiero pierwszym krokiem wielkiej przygody, w której dowiesz się więcej o dokuczających Ci dolegliwościach i nauczysz się, jak sobie z nimi radzić – przede wszystkim w sposób naturalny!

Decydując się na skorzystanie z oferty Mapy Zdrowia możesz mieć pewność, że:

1. Otrzymasz produkt możliwie najwyższej jakości wspierający Twój organizm w najbardziej uciążliwych dolegliwościach XXI wieku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty dały Ci szybki, a przede wszystkim długotrwały efekt w postaci poprawy stanu zdrowia.

2. Nie zapomnimy o Tobie. Jako nasz Klient możesz liczyć na pełne wsparcie w zakresie poprawy Twojego stanu zdrowia. Dla każdego przygotowaliśmy serię wiadomości e-mail omawiających wiele popularnych dolegliwości i prezentujących naturalne metody na pozbycie się ich. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, zawsze chętnie odpowiemy udzielając fachowej porady.

Każdy Klient jest dla nas przede wszystkim  CZŁOWIEKIEM, a nie tylko kolejnym numerem w bazie sprzedażowej i staramy się to mocno podkreślać w naszej korespondencji. Zależy nam na budowaniu pozytywnej relacji z każdym klientem.

3. „Klient ma zawszę rację”. Choć w dzisiejszych czasach, gdzie pogoń za pieniądzem przesłania ludziom cały świat, zapomina się o powyższym stwierdzeniu, to Mapa Zdrowia należy do tej wąskiej grupy firm, które istnieją dla Klientów. W razie jakichkolwiek problemów lub reklamacji napisz do Nas na biuro@mapazdowia.pl. Rozwiążemy problem, lub oddamy Ci pieniądze, jakie zapłaciłeś za nasze produkty. Bez zbędnych pytań i długich procedur reklamacyjnych – od ręki. Zależy Nam na Twoim zadowoleniu z zakupu, a przecież „klient ma zawsze rację”.

Obiecuję Ci Satysfakcję! Obiecuję, że korzystając z oferty Mapy Zdrowia będziesz w pełni zadowolony. Jeśli nie, napisz do nas, a oddamy Ci pieniądze lub rozwiążemy problem w inny sposób.

Z wyrazami szacunku,

Andrzej Prokopiuk – Właściciel Mapy Zdrowia