Czas realizacji

Przeciętny czas realizacji (wysyłki) zamówienia wynosi 24h (w dni robocze) – dotyczy to w szczególności zamówień za pobraniem, oraz zamówień opłaconych poprzez płatności internetowe. W przypadku zamówień opłacanych zwykłym przelewem, lub wpłatą na konto realizowaną np. na poczcie, zamówienie jest realizowane najczęściej w 24h od daty wpłynięcia pieniędzy na nasze konto.

W dniu nadania paczki każdy klient otrzymuje krótki e-mail z informacją o wysyłce zamówienia. Przeciętnie w ciągu 1-3 dni od tej wiadomości paczka dociera do odbiorcy (dotyczy zamówień dostarczanych an terenie Polski).

Paczki wysyłamy:

Pocztą Polską – priorytetem, aby szybko dotarły do odbiorcy i jak najszybciej wspierały jego zdrowie. Czas dostarczenia paczki przez pocztę to z reguły 1-3 dni roboczych.

Firmą Kurierską – co gwarantuje błyskawiczną i wygodną dostawę. Czas dostarczenia paczki przez kuriera wynosi zazwyczaj 24-48 godzin.

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienie dotarło do klienta możliwie najszybciej, jednak nie odpowiadamy za opóźnienia niezależne od nas, wynikające z winy firmy dostarczającej.

W przypadku zamówień międzynarodowych czas zamówienia zależy w głównej mierze od odległości i kontynentu, na który ma być dostarczona paczka. Czas realizacji zamówienia międzynarodowego może wydłużyć się do 30 dni.

Jeśli od daty złożenia/opłacenia zamówienia minęło 7 dni roboczych (dotyczy zamówień dostarczanych na terenie Polski), a paczka jeszcze nie dotarła, prosimy o kontakt na e-mail: reklamacja@mapazdrowia.pl – sprawdzimy w systemie śledzenia przesyłek, co dzieje się z paczką i prześlemy stosowną informację.