Archiwum kategorii: Przepisy

Jaki KREM pomoże Twojej wątrobie?

jagody-gojiBez wątpienia nie od dziś wiesz, że wątroba to kluczowy organ w Twoim ciele odpowiadający za detoksykację naszego organizmu.

Ale czy wiesz, że jedynie… 1 osoba na 100000 ma w pełni zdrową, czystą i sprawnie funkcjonującą wątrobę. Reszta osób musi dbać o nią jak o największy skarb!

Jak więc ma ona Cię sprawnie oczyszczać jak sama niedomaga?

Już od dziś zadbaj o nią smacznie i naturalnie! Jak? WIĘCEJ

Opublikowano Przepisy | Skomentuj

Zielony Kotlecik – NA ZDROWIE

groszekNiby jest wiosna, a jednak jeszcze nadchodzi dużymi krokami. Przymrozki nie dają jej w pełni u nas zagościć. Gdzie niegadzie nawet śnieg zakrywa zielone pączki i młodziutką trawkę. Przyroda tak pięknie i niestety powoli budzi się do życia.

Na moim talerzu również goszczą zielone wiosenne kolory. Zdrowa zieleń góruje w mojej kuchni. Na święta także było na moim stole wiosennie. Co ciekawego u Ciebie gościło na wielkanocnym stole? Jakie zdrowe pyszności cieszyły podniebienia gości?

Mam nadzieję, że w tym natłoku smaków, aromatów i kolorów nie pofolgowałeś sobie zbytnio z jedzeniem. A może jednak czujesz się ciężko, ospale i przybyło Ci kilka kilko? Tak bywa… lubimy jeść. Chcesz szybko wrócić do formy? WIĘCEJ

Opublikowano Przepisy | 1 komentarz

Najzdrowsza Przekąska Wielkanocna

jajka-przepiorkiNadchodzą Święta Wielkanocne i to wielkimi krokami. Są już tuż, tuż – jakże się z tego powodu cieszę. Znowu wszyscy będziemy w komplecie. Kocham te spotkania przy rodzinnym stole. Oblewanie się wodą i radosne krzyki dzieci. Czujesz także i Ty tą radość z nadchodzących świąt?

Radość radością, ale jak co rok chciałbyś pewnie i w te święta zaserwować coś ciekawego dla swoich gości. Były już na Twoim wielkanocnym stole jajka z majonezem, jajka faszerowane pieczarkami, tuńczykiem, warzywami. Były zawijasy z cukinii i jajek oraz chyba ze 100 rodzajów sałatek jajecznych.

… Co będzie w tym roku? WIĘCEJ

Opublikowano Przepisy | 3 komentarzy

Surówka z 3 najzdrowszych nowalijek

nowalijkiCzyż nie jest tak, że po zimie odczuwasz brak witamin i mikroelementów? A półki sklepowe uginają się od nowalijek. Kuszą nas swoim wyglądem młode pomidory, sałata, rzodkiewka, szczypiorek i ogórki.

Pewnie zastanawiasz się jak co roku… Czy te hodowane w sztucznych warunkach warzywa mogą mieć jakąkolwiek wartość odżywczą? Czy są one zdrowe, te bądź co bądź sztuczne pomidorki i ogóreczki? Czy w ogóle warto jeść nowalijki?

Już za chwilę poznasz całą prawdę o nowalijkach. A prócz tego poznasz 3 najzdrowsze nowalijki, które sam sobie wyhodujesz w domu…

Jakie to nowalijki? WIĘCEJ

Opublikowano Przepisy | 1 komentarz

Ta Zupa to znakomity spalacz tłuszczu

wiosnaCzyż nie jest tak, że po zimie czujesz się nieco odciążały? Nie dość, że przytłaczały Cię te grube ciuchy, ciężkie jedzenie, to jeszcze teraz ciąży Ci parę kilo więcej…

Niestety… Tak bywa często po zimie… Jednak wystarczy, że zaczniesz wiosenne porządki w swoim organizmie, a szybko wrócisz do normy. Pamiętaj, że tak jak Twój dom, tak i Twój organizm potrzebuje wiosennego oczyszczania po zimie. Zacznij zdrowe i bezpieczne oczyszczanie organizmu, najlepiej za pomocą tych najlepszych ziarenek. Dzięki nim już za kilka dni uwolnisz się od bólów głowy, osłabienia i zaparć.

Pamiętaj! – że żadna Twoja dieta nie będzie skuteczna, jeżeli nie dostarczysz dla organizmu odpowiedniej ilości błonnika pokarmowego zawartego właśnie w tych najlepszych ziarenkach. A jak już rozpoczniesz proces oczyszczania się, możesz spokojnie pozbywać się zbędnych kilogramów.

Jeśli więc masz dość ciężkich, zimowych dań i chcesz się nieco odchudzić – zacznij jeść codziennie zupę, która Ci to ułatwi. To ona w połączeniu z odpowiednią dietą, odrobiną ruchu, w sposób naturalny pomoże Ci w uzyskaniu optymalnej wagi.

Zainteresowany jaka to zupa? WIĘCEJ

Opublikowano Przepisy | 2 komentarzy