Wiarygodność i marka

Za Błonnikiem Primvitalnym stoi znana firma Mapa Zdrowia, która działa na polskim rynku od roku 2004. Mamy swoje prawdziwe biuro, konkretną siedzibę, telefony… Zobacz, wiesz, od kogo kupujesz.

Błonnik Primvitalny jest oficjalnie dopuszczony do sprzedaży przez GIS, jego skład jest dokładnie przebadany i masz pewność, że to najbardziej wartościowe źródło błonnika w Polsce, bez pestycydów i „robaczków” w środku.

Masz pewność, że Błonnik Primvitalny jest:

CZYSTY
nie zawiera żadnych pestycydów. DODATKOWO wszystkie ziarna czyszczone są nową metodą fumigacji (dwutlenkiem węgla), która całkowicie czyści je z owadów i ich larw – spożywasz sam błonnik, bez dodatkowego „mięska”. Inne metody oczyszczania albo nie są tak dokładne albo mają negatywny wpływ na jakość nasion.

PEŁNOWARTOŚCIOWY
100 gram Błonnika Primvitalnego zwiera aż 68 gramów błonnika na 100 gramów produktu. Jeśli zechcesz to porównać z innymi produktami, to możesz mieć problem, bo wielu sprzedawców nie bada swoich produktów i nawet nie są w stanie powiedzieć ile jest w nich błonnika, a ile odpadków.

HOLISTYCZNY
nie tylko oczyszcza jelita z toksyn i złogów, ale wpływa na pracę całego organizmu. Lepiej się czujesz, lepiej wyglądasz, masz więcej energii i większą odporność.

BEZPIECZNY
dzięki śluzowi, zawartemu w ziarnach Babki Płesznik i Babki Jajowatej działa inaczej, niż „zwykły” błonnik pokarmowy.