O nas

Misja Mapy Zdrowia:

Mapa Zdrowia
Poznaj swoją naturę!

Zobowiązujemy się do oferowania naszym Klientom, a więc i Tobie, produktów najwyższej jakości będących niepowtarzalnymi markowymi suplementami.

Od roku 2004 dokładamy wszelkich starań, aby oferowane Tobie produkty przynosiły szybkie, a przede wszystkim stabilne efekty w postaci poprawy jakości życia. Wspieramy Ciebie w osiągnięciu satysfakcjonującej poprawy zdrowotnej. Budujemy system oparty o proste i skuteczne rozwiązania – małe zmiany, które dają duże efekty.

check 40x40Propagujemy Zdrowy Styl Życia

Firma Mapa Zdrowia powstała, aby propagować w Polsce i na całym Świecie zdrowy styl życia. Pragniemy uświadomić społeczeństwo, jak ważna jest profilaktyka zdrowotna.

Naszym celem jest, aby zdrowie było jedną z kluczowych wartości współczesnego Człowieka i żeby to była wartość aktywnie wcielana w życie, a nie tylko deklarowana. Promujemy głębsze podejście do zdrowia. Nie skupiamy się na leczeniu chorób – promujemy profilaktykę, czyli dbanie o zdrowie. Chcemy stworzyć i wdrożyć na szeroką skalę w Polsce i na Świecie spójny System Totalnego Zdrowia. System ten będzie prosty i łatwy do zastosowania, a przede wszystkim ekstremalnie skuteczny.

System Totalnego Zdrowia umożliwi ludziom osiągnięcie optymalnego zdrowia i cieszenie się nim dowolnie długo.

check 40x40Zdrowe Produkty, Zdrowe Relacje, Zdrowa Edukacja

W Mapie Zdrowia potraktujemy Cię w sposób wyjątkowy – przełamujemy schematy i budujemy pozytywne relacje. Na każdym kroku zmniejszamy dystans, jaki tworzą zakupy przez internet. Nie tylko dostarczymy Tobie wysokiej jakości produkty, które wspierają organizm w zmaganiach z codziennością, ale przede wszystkim powiemy Tobie, jak powinno się postępować, aby osiągnąć satysfakcję ze swojego zdrowia. Pokazujemy, że można żyć inaczej… zdrowiej! To, jak długo będziesz zdrowy i młody zależy od tego jak posługujesz się swoim ciałem. Nauczymy Cię dbać o nie w optymalny sposób!

Na pewno widzisz 70-80 latków, którzy są zdrowi, żywiołowi, biegają i uprawiają sport… Na pewno spotykasz również 30-sto latków którzy są otyli i leżą przed telewizorem. To jest właśnie ta różnica… Jedni są starzy psychicznie i za tym podąża ich ciało, inni są młodzi psychicznie i ich ciało też za tym podąża… Po której stronie Ty chcesz być?

check 40x40Jesteś na pierwszym miejscu

W swoich działaniach kierujemy się przede wszystkim Twoim dobrem. To nasi Klienci tworzą naszą firmę… Jesteśmy więcej niż zwykłym dostawcą produktów naturalnych. Dla każdego pozostajemy partnerem, który wspiera jego wewnętrzną przemianę umożliwiającą poprawę jakości zdrowia i życia. Aby osiągnąć Nasze Cele zapraszamy do współpracy wszystkich Pasjonatów Zdrowia. Jeśli Zdrowie jest Twoją prawdziwą Pasją, jeśli chcesz tworzyć i propagować razem z nami System Totalnego Zdrowia serdecznie Cię zapraszamy! Przyłącz się do nas!