Lubisz masło warzywne?

maslo-z-chlebemŚwieżutki i pachnący chleb z masłem to niemal wyborne danie. Pewnie i Ty je często jadasz zastanawiając się czy jest to dla Ciebie zdrowe.

Zaraz dowiesz się wszystkiego na temat masła. Czy masz je jeść czy nie jeść…

A na dodatek poznasz przepis jak zrobić Masło Warzywne pełne nie tylko tłuszczy, ale także witamin i mikroelementów, które już od śniadania zadbają o Twoje zdrowie! Zainteresowany? WIĘCEJ

Opublikowano Przepisy | Skomentuj

Dlaczego warto jeść zupę z TEGO warzywa

ogorkiMam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Istnieje bardzo prosty sposób nawodnienia i oczyszczenia organizmu. Ten sposób usuwa także zaparcia i poprawia trawienie.

Wiesz co Ci w tym pomoże? Jedno zielone warzywo, z którego ugotujesz sobie zupę.

TO warzywo bardzo dobrze znasz i zapewne znajdziesz je nawet w swojej kuchni. O czym mowa? WIĘCEJ

Opublikowano Przepisy | 2 komentarzy

TEN Letni Koktajl uwolni Cię od stresu i zmęczenia na cały dzień

jagodyJak się miewasz w te piękne upalne dni? Pogoda nam dopisuje pomimo tych ulewnych deszczów można nacieszyć się słońcem. Prawda? Ale do rzeczy…

Dziś odkryjemy Letni Koktajl pełen niesamowicie zdrowych owoców, o jakim nikt jeszcze Ci nie mówił.

Widzisz, leki na stres i energetyki na wieczne zmęczenie nie są jedyną formą radzenia sobie z tymi przykrymi dolegliwościami.

Tak naprawdę Matka Natura ma dla nas całą gamę smacznych i pożywnych ziół, warzyw oraz owoców, które dzięki swoim terapeutycznym właściwościom stanowią – bezpieczne, naturalne, nie powodujące skutków ubocznych remedium.

Lipiec to miesiąc jagód. Właśnie WIĘCEJ

Opublikowano Przepisy | Skomentuj

Drugie śniadanie dla nerwusów na uspokojenie

nerkowiecNie każdy z nas lubi jeść drugie śniadanie. Nie każdy z nas ma czas na drugie śniadanie, aby je przygotować i zabrać do pracy. Żyjemy niestety w takim biegu, że nie mamy zbyt wiele wolnego czasu.

Stres, nerwy i gonitwa myśli nas przytłaczają, zaś poranna krzątanina przyprawia o zawrót głowy.

A gdyby ktoś Ci powiedział, że istnieje… WIĘCEJ

Opublikowano Przepisy | 2 komentarzy

Migdałowe praliny bez cukru

migdalyTo chyba najszybsza i najzdrowsza słodkość jaką ostatnio zrobiłam z dziećmi. Jest delikatna w smaku i pełna wartości odżywczych, a co za tym idzie – prozdrowotnych właściwości.

Wystarczy jedynie połączyć ze sobą te 6 składników, obtoczyć w wiórkach kokosowych, sezamie albo zmielonych orzechach i voila, zdrowe danie już jest gotowe.

Zdrowe?! WIĘCEJ

Opublikowano Przepisy | 2 komentarzy